Choď na obsah Choď na menu
 

Staňte sa našim podporovateľom

http://givenio.com/sk/organization/42202205-vecania-sala-dozsova-5

 

Givenio je darcovský portál, ktorý umožňuje % z nákupov podporiť neziskové organizácie. 

 

Aj vy môžte podporiť svoju obľúbenú organizáciu, a pritom nezaplatíte ani cent navyše. 

Stačí si len vybrať svoju obľúbenú školu, útulok alebo akúkoľvek inú organizáciu z rôznych oblastí záujmu registrovanú na našom webe, nakúpiť v niektorom zo spriatelených e-shopov a máte hotovo. Nestojí Vás to ani cent a podporíte dobrú vec :)

Pýtate sa, ako je možné, že podporíte organizáciu, ale neplatíte nič navyše?

Darcovský portál Givenio odporúča svojim použivateľom, aby nakupovali v e-shopoch uvedených na našej stránke. A práve za to, že privedieme podporovateľa,  e-shop poskytne odmenu, ktorú následne darujeme organizácii. 

Ako nákup cez Givenio prebieha?

Jednoducho :) Podporit svoju obľúbenú organizáciu môžte dvomi cestami. Môžte navštíviť web Givenio a vyhľadať svoju obľúbenú organizáciu, kliknúť na Chcem podporiť a vybrať si e-shop. Alebo si pridáte plugin - darovacie tlačítko do svojho prehliadača a vďaka nemu už nikdy nezabudnete urobiť dobrú vec zadarmo :)

Čo je to darovacie tlačítko?

Darovacie tlačítko je úplne bezpečné rozšírenie vášho internetového prehliadača, ktoré vás upozorní, vždy keď sa budete nachádzať v e-shope, kde je možné darovať % z nákupu. Stiahnutie je veľmi jednoduché a navyše za každé stiahnutie pripíšeme podporovanej organizácii bonus 10€!

 

 

 

Príspevky

Sponzori

16. 5. 2018