Choď na obsah Choď na menu
 

PLOCHA NA BERNOLÁKOVEJ DOSTÁVA NOVÚ TVÁR

Ako sme sľúbili, betónová plocha na ZŠ Bernolákovej bude vyzerať dôstojnejšie. Popraskaný povrch strieda nový a hladučký asfaltový, ktorý určite zvýši aj funkčnosť ihriska. Odskúšať ho môžete už v stredu.

Riaditeľka ZŠ Bernolákovej neskrýva nadšenie z vynovenia plochy. „Sme veľmi vďační, že vedenie mesta pristúpilo k renovácii. Zaslúžili sa o to aj členovia komisie športu, pán Ivan Kováč, Peter Jaroš a Marek Molnár. Oni sú členmi aj rady školy,“ hovorí Janka Tóthová. Jedným dychom dodáva, že všetky športoviská v rámci areálu školy sú verejnosti k dispozícii vždy po vyučovaní, čiže v popoludňajších hodinách. Cez víkend sú brány areálu otvorené tiež. Vvynoveniu sa veľmi tešia hokejbalisti, ktorí plochu pravidelne využívajú. „Veľké autíčka“ si prišli pozrieť aj tí najmenší. S úžasom sledovali, ako opravujú plochu, na ktorej sa budú v zime korčuľovať. Akonáhle tomu bude priať počasie, Šaľania, Večania a záujemcovia si môžu vytiahnuť korčule. Asfaltová plocha sa totiž premení na ľadovú.

Malých i veľkých športovcov zrejme potešia aj nové lavičky, ktoré tu pribudli nedávno. Na montáž ešte čakajú nové madlá okolo ihriska, ktorých nákup zafinancuje spoločnosť Duslo. 

 Zdroj: Mesto Šaľa